Strona główna » Flota zremisowała z Dolcanem

Flota zremisowała z Dolcanem

Piłkarze Floty Świnoujście w meczu 5. kolejki I ligi zremisowali dziś w Ząbkach z Dolcanem 1:1.
W pierwszej połowie głównym zagrożeniem dla Floty był grający w Dolcanie były piłkarz Legii Warszawa oraz Widzewa Łódź – Patryk Mikita. W 23 minucie groźnie strzelił, ale na szczęście dla Wyspiarzy nad poprzeczką.
W 28 minucie było jeszcze groźniej, ale za sprawą Adriana Łuszkiewicza, który z rzutu wolnego trafił w słupek bramki Floty.
W zespole Floty na bramkę gospodarzy strzelali m.in. Paweł Lisowski oraz Sebastian Olszar, ale też bezskutecznie.
W drugiej połowie Dolcan miał lekką przewagę, ale prowadzenie objęła Flota. W 87 minucie Sebastian Olszar otrzymał dobre podanie za plecy obrońców od rezerwowego dziś Rafała Grzelaka, minął bramkarza Dolcanu i strzelił do pustej bramki.
Niestety, w doliczonym czasie gry wyrównał Norbert Neumann – wychowanek Gryfa Kamień Pomorski, były piłkarz Pogoni Szczecin, Chemika Police i Błękitnych Stargard. W zamieszaniu w polu karnym Floty z kilku metrów posłał piłkę do bramki. Szkoda ogromna, ale punkt zdobyty na trudnym terenie także cieszy.
W zespole Floty po raz pierwszy w tym sezonie wystąpił Charles Nwaogu.
Dolcan Ząbki – Flota Świnoujście 1:1 (0:0)
Bramka: Neumann (90) – Olszar (87)
Flota: Brljak – Sołowiej, Stasiak, Opałacz – Kamiński, Brud (81 Kort),
Lisowski, Olszar (90 Cienciała), Niewiada, Reca – Nwaogu (67 Grzelak).