Strona główna » Flota Świnoujście 1:2 z Chojniczanką

Flota Świnoujście 1:2 z Chojniczanką

Piłkarze Floty Świnoujście w 26. kolejce I ligi przegrali dziś z Chojniczanką w Chojnicach 1:2.

Prowadzenie dla Chojniczanki uzyskał Tomasz Mikołajczak, wykorzystując rzut karny podyktowany za faul na nim samym. W drugiej połowie na boisku pojawił się w zespole Floty Maciej Mysiak, który najpierw otrzymał żółtą kartkę, a w 56 minucie po podaniu Krzysztofa Bodzionego zdobył wyrównującą bramkę. Niestety, w 76 minucie po dośrodkowaniu w pole karne Floty przez Jakuba Mrozika i interwencji bramkarza Wyspiarzy Darko Brljaka, piłka trafiła do Andrzeja Rybskiego, który zdobył zwycięską bramkę.

W tabeli Flota zajmuje 12. miejsce mając dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.

W najbliższą sobotę od godz. 16.30 Flota podejmować będzie na stadionie miejskim przy ul. Matejki w Świnoujściu Olimpię Grudziądz.

Chojniczanka Chojnice – Flota Świnoujście 2:1 (1:0)
Bramki: Mikołajczak (34-karny), Rybski (76) – Mysiak (56)
Flota: Brljak – Mokwa, Kieruzel, Gusocenko, Jasiński – Śpiączka (80 Arifović), Bodziony, Olszar (46 Mysiak), Niewiada, Grzelak – Hosek (65 Kamiński).