Strona główna » Flota przerywa serie Chojniczanki i przedłuża swoją! Wyspiarze odrobili straty.FOTO

Flota dalej kontynuuję serię bez porażki. Dzisiejsze zwycięstwo nad Chojniczanką 2-1 jest dziewiątym nieprzegranym ligowym meczem.

Pierwsze minuty to lepsza gra gości. W 5. minucie z dystansu uderzył Zawistowski, ale minimalnie się pomylił. Osiem minut później kontrowersyjna decyzja sędziego. Odgwizdał on faul na Mikołajczaku w polu karnym i wskazał na wapno. Sam poszkodowany podszedł do piłki i strzałem przy słupku dał prowadzenie swojej drużynie. W 23. minucie ładna akcja Nwaogu, ale w ostatniej chwili powstrzymał go Kieruzel. Cztery minuty później znowu próbował aktywny dziś Mikołajczak, ale uderzył w słupek.Do końca pierwszej połowy nic już ciekawego się nie wydarzyło.

flota

Druga połowa to natarcie ze strony Floty. W 52. minucie najpierw uderzenie Recy obronił Dumieński, do dobitki doszedł Brud, ale uderzył niecelnie. W 59. minucie szał radości na trybunach. Po zamieszaniu w polu karnym, na wślizgu piłkę do bramki wpakował Sebastian Olszar! Na trybunach było słychać głośne ‘Jeszcze jeden!’. Flota w dalszym ciągu atakowała, ale zwycięski gol padł dopiero w 76. minucie. Mocno bita centra z prawej strony, Reca doszedł do tego podania i wpakował piłkę do siatki! Stadion oszalał, a Reca strzelił bramkę klubowi w którym się wychował i skąd pochodzi. W 91. minucie jeszcze Olszar podwyższył na 3-1, ale według arbitra był na spalonym i bramka nie została uznana. W 92. minucie Flotę uratował jeszcze Brljak, który strzał głową końcówkami palców sparował na korner.

Flota od dziewięciu meczów jest niepokonana. Przed tym pojedynkiem Chojniczanka miała identyczną serie co Flota ośmiu meczów bez porażki, jednak Wyspiarze dzisiaj tę passę im przerwali.