Najlepsi uczniowie i abiturienci świnoujskich szkół odebrali wczoraj nagrody PRYMUS. Wszyscy nagrodzeni są najlepszymi absolwentami w poszczególnych rodzajach szkół, laureatami lub finalistami konkursów przedmiotowych organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Nagrodzeni są również uczniowie którzy, uczestniczyli w wielu konkursach i zawodach sportowych rangi ogólnopolskiej i wojewódzkiej, uzyskując znaczące wyniki.

Najmłodszym nagrodzonym w tegorocznej edycji Prymusa jest Krzysztof Kruk – uczeń II klasy Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marynarki Wojennej RP, który przejawia nieprzeciętne zdolności artystyczne. Jest Laureatem Konkursu „Kartka Wielkanocna” zorganizowanego przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie. Na 600 nadesłanych prac ten zaszczytny tytuł uzyskało tylko 13 uczniów.

Łącznie w tym roku szkolnym uczniów wszystkich rodzajów szkół było 3781, w tym 598 absolwentów.

76 tegorocznych absolwentów i uczniów publicznych i niepublicznych szkół naszego miasta ukończyło szkołę spełniając kryteria do nagrody PRYMUS

Absolwenci Liceum Ogólnokształcącego którzy, uzyskali na świadectwie ukończenia szkoły średnią ocen co najmniej 5,00 oraz co najmniej bardzo dobrą ocenę zachowania

Martyna Beczkowska – Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I średnia 5,48 zachowanie wzorowe
Jakub Dunajko- Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I średnia 5,44 zachowanie wzorowe
Wojciech Górski- Społeczne Liceum Ogólnokształcące STSG
średnia 5,44 zachowanie wzorowe

Karolina Ignaczak – Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I średnia 5,38 zachowanie wzorowe
Kajetan Borys Górski- I Liceum Społeczne Fundacji „Logos”
średnia 5,29 zachowanie wzorowe

Krzysztof Mateusz Koczkodaj – Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I średnia 5,29 zachowanie wzorowe
Sylwia Warowny – Społeczne Liceum Ogólnokształcące STSG
średnia 5,25 zachowanie wzorowe

Wiktoria Zofia Czarnecka- Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I
średnia 5,17 zachowanie wzorowe

Natalia Czuba – I Liceum Społeczne Fundacji „Logos”
średnia 5,17 zachowanie wzorowe

Aleksandra Gawrońska – I Liceum Społeczne Fundacji „Logos”
średnia 5,17 zachowanie wzorowe

Oliwia Świętczak- Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I
średnia 5,17 zachowanie wzorowe

Oliwer Robert Błaszak- Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I
średnia 5,06 zachowanie wzorowe

Kamil Bońkowski- Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I
średnia 5,06 zachowanie wzorowe

Klaudia Małysko- Społeczne Liceum Ogólnokształcące STSG
średnia 5,0 zachowanie wzorowe

Absolwenci Technikum Zawodowego, którzy uzyskali na świadectwie ukończenia szkoły średnią ocen co najmniej 4,80 oraz co najmniej bardzo dobrą ocenę zachowania

Karolina Koźba – Wojewódzkie Technikum dla Młodzieży w Zachodniopomorskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Świnoujściu
średnia 5,21 zachowanie wzorowe

Nikola Marcula- Wojewódzkie Technikum dla Młodzieży w Zachodniopomorskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Świnoujściu
średnia 5,20 zachowanie wzorowe

Dorota Onaczewska- Wojewódzkie Technikum dla Młodzieży w Zachodniopomorskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Świnoujściu
średnia 5,07 zachowanie wzorowe

Alicja Przybylska- Wojewódzkie Technikum dla Młodzieży w Zachodniopomorskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Świnoujściu średnia 5,03 zachowanie wzorowe
Agata Wilczewska- Technikum Zawodowe nr 1 w Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki
średnia 5,03 zachowanie wzorowe

Natalia Tałajkowska- Wojewódzkie Technikum dla Młodzieży w Zachodniopomorskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Świnoujściu
średnia 5,0 zachowanie wzorowe

Anna Augustyn – Zespół Szkół w Świnoujściu Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Szczecinie Technikum Zawodowe w Świnoujściu
średnia 4,90 zachowanie wzorowe

Kacper Strugała- Wojewódzkie Technikum dla Młodzieży w Zachodniopomorskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Świnoujściu
średnia 4,90 zachowanie wzorowe

Natalia Jarosławska- Wojewódzkie Technikum dla Młodzieży w Zachodniopomorskim Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Świnoujściu
średnia 4,87 zachowanie wzorowe

Sara Szczepaniak- Technikum Morskie w Zespole Szkół Morskich
średnia 4,87 zachowanie wzorowe

Julia Ordon – Technikum Zawodowe nr 1 w Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki
średnia 4,82 zachowanie wzorowe

Absolwenci Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia

Emilia Kubisiak- średnia ocen 5,16
Natalia Stefanowicz – średnia ocen 5,0
Stanisław Wenta – średnia ocen 5,0

Znaczące osiągnięcia uczniów świnoujskich szkół

Denis Janiak – Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I
Mariusz Majzner- Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I Laureaci, zdobywcy III miejsce w XIV edycji konkursu „Fizyczne Ścieżki” w kategorii pokaz zjawiska fizycznego, za pracę pt. Źródła prądu elektrycznego organizowany przez Narodowe Centrum Badan Jądrowych oraz Instytut Fizyki Polskiej Akademii nauk pod patronem MEN. Uczniowie ci otrzymają indeks do wybranych przez siebie uczelni wyższych, wymienionych w regulaminie konkursu.
Marta Błaż – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Bartosz Pater – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Urszula Stokowska – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Wyróżnienie w XIV edycji konkursu”Fizyczne Ścieżki” w kategorii „pokaz zjawiska fizycznego” organizowany przez Narodowe Centrum Badan Jądrowych oraz Instytut Fizyki Polskiej Akademii nauk pod patronem MEN

Uczniowie wszystkich typów szkół, którzy reprezentując szkołę w roku szkolnym, uzyskali tytuł laureata w konkursach i olimpiadach organizowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej lub Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

Laureat

Piotr Masłowski uczeń Szkoły Podstawowej Fundacji „Logos”
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

Krzysztof Kruk – uczeń Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Laureat Konkursu „Kartka Wielkanocna” zorganizowanego przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie (600 prac – 13 laureatów)

Aleksandra Dendor – Gimnazjum Publiczne nr 3 w Szkole Podstawowej nr 2 im. mjra Henryka Sucharskiego
Laureat konkursu plastycznego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty „Cztery pory roku z zabytkami województwa zachodniopomorskiego” (360 prac – 24 laureatów)

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

Zuzanna Sawicz- Gimnazjum Publiczne nr 3 w Szkole Podstawowej nr 2 im. mjra Henryka Sucharskiego
Laureat konkursu plastycznego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty „Cztery pory roku z zabytkami województwa zachodniopomorskiego” (360 prac – 24 laureatów)

Zwycięzca Konkursu plastycznego Zachodniopomorskiego Kuratora oświaty „Projekt znaczka pocztowego PCK” (282 prac z 41 szkół – 10 zwycięzców)

Oliwia Zygmunt – Gimnazjum Publiczne nr 2 w Szkole Podstawowej nr 6 im. Mieszka Laureat konkursu plastycznego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty „Cztery pory roku z zabytkami województwa zachodniopomorskiego” (360 prac – 24 laureatów)
Zwycięzca Konkursu plastycznego Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty „Projekt znaczka pocztowego PCK” – rozstrzygnięcie w sierpniu (282 prac z 41 szkół – 10 zwycięzców)

Uczniowie wszystkich typów szkół, którzy reprezentując szkołę w roku szkolnym, uzyskali tytuł finalisty w konkursach i olimpiadach organizowanych przez Ministerstwo Edukacji Narodowej lub Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

Finaliści

Jaromir Gałda – Szkoła Podstawowa Fundacji „Logos”
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego, Matematycznego, Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019
Kacper Lisiak – Szkoła Podstawowa Fundacji „Logos
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

Martyna Sajko – Szkoła Podstawowa Fundacji „Logos”
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019
Ksawery Patyjewicz – Społeczna Szkoła Podstawowa STSG
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019
Katarzyna Przybył – Społeczna Szkoła Podstawowa STSG
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019
Natalia Jaworska- Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019
Aleksandra Lech – Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019
Bartosz Manikowski – Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019
Matii Martellock – Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019
Kacper Sęczek – Szkoła Podstawowa nr 6 im. Mieszka I
Finalista Wojewódzkiego Konkursu z WOS-u dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019
Szymon Tański – Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019
Jakub Kowalewski – Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

Marianna Jarocka – Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

Roksana Jon – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

Karolina Kobińska – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019
Konrad Korzeniewski- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

Julia Kozioł – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019
Oskar Niewiadomski – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

Rafał Puchała- Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

Zofia Smaga – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

Hanna Stryczyńska – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019
Bruno Szewczyk – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019
Hanna Wasilewska – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019
Patrycja Zmysłowska – Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

Joel Cackowski – Gimnazjum Publiczne nr 1 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

Mateusz Grabowski – Gimnazjum Publiczne nr 1 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Niemieckiego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

Kacper Kryger – Gimnazjum Publiczne nr 1 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marynarki Wojennej RP
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

Iwo Kowaluk – Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Szkół Gimnazjalnych
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

Joshua Maćkowski – Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Szkół Gimnazjalnych
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

Oskar Szmit – Społeczne Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Szkół Gimnazjalnych
Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

Maciej Kozłowski – Gimnazjum Publiczne nr 2 w Szkole Podstawowej nr 6 im. Mieszka I Finalista Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019
Szymon Leśnikowski- Gimnazjum Publiczne nr 2 w Szkole Podstawowej nr 6 im. Mieszka I Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019
Alicja Skórka -Gimnazjum Publiczne nr 2 w Szkole Podstawowej nr 6 im. Mieszka I Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, Geograficznego, Chemicznego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019
Apolonia Wielgolińska- Gimnazjum Publiczne nr 2 w Szkole Podstawowej nr 6 im. Mieszka I Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego i Biologicznego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019
Weronika Węglarz – Gimnazjum Publiczne nr 2 w Szkole Podstawowej nr 6 im. Mieszka I Finalista Wojewódzkiego Konkursu z WOS dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019
Aleksandra Zabłocka – Gimnazjum Publiczne nr 2 w Szkole Podstawowej nr 6 im. Mieszka I Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019

W tym roku szkolnym 661 absolwentów, szkół podstawowych i gimnazjum przystąpiło do egzaminu zewnętrznego. 372 ośmioklasistów pisało ten egzamin po raz pierwszy 289 gimnazjalistów po raz ostatni.

Najwyższy wynik z testu na zakończenie ósmej klasy uzyskała Julia Kozioł ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marynarki Wojennej RP. Julia otrzymała 96,33%.

Najwyższy wynik z testu gimnazjalnego uzyskał Ivo Kowaluk ze Społecznego Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Szkół Gimnazjalnych. Ivo otrzymał 91,67%.

Te wszystkie osiągnięcia nie byłyby możliwe gdyby nie opieka, wsparcie oraz wytężona praca dyrektorów, nauczycieli i wychowawców. Prezydent Miasta podziękował kadrze pedagogicznej za wychowanie, kształcenie i inspirowanie młodzieży do nauki, rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Panu Jarosławowi Lipińskiemu, dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 1 im. Marynarki Wojennej RP oraz Pani Edycie Ścisłowskiej – Farkas, Marii Żółtowłos, Izabeli Moroch, Agnieszce Iwaniuk, Luizie Kasiarz, Agacie Rolewicz, Teresie Kobiś, Halinie Leszczak, Sebastianowi Błaż, Magdalenie Sowie, Małgorzacie Wojciechowskiej, Aleksandrze Gieraś- Fatyga, Katarzynie Charuście.

Pani Sylwi Szostak dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 6 im. Mieszka I wraz z Panią Natalią Gralak- Filowiat, Justyną Fronczek- Tomicką, Lillą Panfiluk, Tomaszem Filipiakiem, Lidią Gawrońską, Ewą Rucińską, Anną Oknińską- Kurzawa, Aleksandrą Szajer, Joanną Zdroik, Elżbietą Szymańską.

Pani Agnieszce Adamczyk dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kpt.ż.w. Mamerta Stankiewicza oraz Małgorzacie Kołaska, Małgorzacie Więckowskiej, Agnieszce Matuszek.

Pani Grażynie Michowskiej- Zawierucha dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sucharskiego oraz Pani Annie Cabańskiej, Magdalenie Szweda.

Pani Małgorzacie Gołębiowskiej dyrektorowi i prezesowi Fundacji Logos wraz z nauczycielami Jolantą Cygan, Ryszardem Szwałek, Karoliną Piotrowską, Agnieszką Elsner, Elżbietą Jankiewicz.

Panu Piotrowi Adamczyk dyrektorowi Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi im. Mieszka I wraz z Panią Ewą Pater, Violletą Piórską, Anną Więzowską, Beatą Czajkowską.

Pani Barbarze Sadza dyrektorowi Szkół Społecznego Towarzystwa Szkoły Gimnazjalnej wraz z Panią Heleną Tomaszewską, Panią Sylwią Rybczyńską –Krzysztosiak, Katarzyną Wozniak, Aleksandrą Gieraś – Fatyga, Adrianą Ziółkowską.

Pani Gabrieli Kopackiej dyrektorowi Centrum Edukacji Zawodowej i Turystyki wraz z Panią Sylwią Suską, Iwoną Reginczak-Tyburską, Pani Marzenie Gańcza dyrektorowi Zespołu Szkół Morskich im. Eugeniusza Kwiatkowskiego wraz z Panią Elżbietą Kowalczyk. Pani Marlenie Walkiewicz dyrektorowi Zachodniopomorskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego wraz z Panem Maciejem Wróblem, Pani Izabeli Zielińskiej dyrektorowi Zespółu Szkół w Świnoujściu Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Szczecinie Technikum Zawodowe w Świnoujściu wraz z wychowawcą Panią Sabiną Stawiarską

Pani Grażynie Sołtyk dyrektorowi Państwowej Szkoły muzycznej I stopnia w Świnoujściu z nauczycielami Panią Elżbietą Naklicką, Lilią Dmochowską, Tomaszem Kacperskim

Wyniki miejskiego współzawodnictwa sportowego podsumowującego rywalizację szkół w roku szkolnym 2018-2019 przedstawiały się następująco

W kategorii Szkoły Podstawowe

1 miejsce SP nr 6- 151 punktów

2 miejsce SP nr 4- 125 punktów

3 miejsce SP nr 1 – 113 punktów

W kategorii oddziały gimnazjalne

1miejsce – GP nr 1- 162 punkty

2 miejsce – GP nr 2 – 129 punktów

3 miejsce – GP w SP4- 97 punktów

W kategorii Szkoły Ponadpodstawowe

1 miejsce CEZIT- 117,5 punktów

2 miejsce – LO Mieszka I – 116 punktów

3 miejsce – ZSM – 36,5 punktów

WE UM Świnoujście

fot. BIK UM Świnoujście