LATO BEZ NUDY, CZYLI PROJEKT PLAŻA W AKCJI!

Już 5 lipca wystartuje nowa edycja „Projektu Plaża”. Osiem wakacyjnych weekendów i osiem najpopularniejszych nadmorskich miejscowości. Ekipa TVN po raz kolejny wyruszy w podróż po polskim wybrzeżu, zarażając słoneczną energią nie tylko wczasowiczów, ale też widzów przed telewizorami. Pierwszy przystanek na mapie programu – Świnoujście!

Tradycyjnie już na lokalnych plażach nadmorskich kurortów ekipa „Projektu Plaża” zaprasza do miasteczka TVN, które będzie tętnić życiem przez cały weekend, oferując moc atrakcji dla odwiedzających w każdym wieku! Z myślą o najmłodszych powstanie strefa „Kids Club”. W jej ramach do dyspozycji dzieci będą plac zabaw oraz animatorzy, którzy przeprowadzą wiele konkursów z upominkami. Również starszym nie zagrozi nuda. Kiedy maluchy skupią się na budowaniu fortec z piasku, nastolatki i dorośli dostaną szansę na spróbowanie swoich sił w wielu wakacyjnych dyscyplinach – pływanie na desce SUP czy skakanie na trampolinie wodnej. Na zwolenników mniej „ekstremalnych” sportów czekać będą zajęcia z zumby. Znajdzie się także coś dla sympatyków spokojniejszej rozrywki – ci swoje miejsce z pewnością znajdą w kąciku czytelniczym. Wieczory z kolei to czas filmomaniaków, którzy będą mogli zrelaksować się na leżaku w strefie kina letniego player.pl. Ekipa TVN nie rezygnuje także z największej atrakcji „Projektu Plaża”, czyli spotkań ze znanymi i lubianymi. Tym razem w „Strefie Gwiazd” gościć będą aktorzy oraz uczestnicy popularnych seriali i programów grupy TVN Discovery Polska (m.in. „Na Wspólnej”, „Top Model”, „19+” czy „Big Brother”) oraz artyści muzyczni.

To wszystko na miejscu. A co dla widzów przed telewizorami? O tym, co dzieję się w miasteczkach TVN, informować będzie przez całe wakacje studio „Dzień Dobry Wakacje” oraz reporterzy TTV
w „Tymczasem na plaży”. Z kolei Oliver Janiak zrelacjonuje spotkania z gwiazdami w programie „Co za tydzień” na antenie TVN i TVN Style. Nie zbraknie newsów, ciekawostek oraz przede wszystkim
– letniego klimatu!

Ekipa „Projektu plaża” rozpocznie sezon wakacyjny już 5 lipca w Świnoujściu. Następne przystanki to: Kołobrzeg (12-14.07), Dziwnów (19-21.07), Darłówko Zachodnie (26-28.07), Ustka (02-04.08), Gdańsk Stogi (09-11.08), Łeba (16-08.08) i Władysławowo (23-25.08).

W tym roku dobrą zabawę nad morzem wspierają DAX, Volkswagen z programem „Mali ratownicy”, Kikkoman, Województwo Dolnośląskie, Tarczyński i e-obuwie.

HARMONOGRAM IMPREZY – PROJEKT PLAŻA 2019

GODZINY FUNKCJONOWANIA

9:00 – 17:00 KLUB PROJEKTU PLAŻA
(piątek, sobota, niedziela)

9:00 – 17:00
AKTYWNA PLAŻA – KONKURSY Z NAGRODAMI/ROZGRYWKI

SPORTOWE: summer games, ścianka wspinaczkowa, animacje,

zumba.
9:00 – 17:00 KIDS CLUB – strefa dziecięca, plac zabaw, animacje, konkursy.
12:00 – 15:00 GWIAZDY TVN – rozmowa z gwiazdami, panel dyskusyjny, autografy

21:00 – 23:30 KINO PLENEROWE
(piątek, sobota)