Osiedle Przytór – Łunowo zaprasza na Piknik

Szanowni Mieszkańcy. To jedyna taka impreza w naszym mieście.

Nigdzie nie znajdziecie tak fantastycznej atmosfery i tylu atrakcji, jak na naszym pikniku.

Dobrze wiedzą o tym ci, którzy co roku w tej imprezie uczestniczą, a tych których jeszcze u nas nie było mamy nadzieję teraz ugościć.

Jednych i drugich, mieszkańców prawo i lewobrzeża Świnoujścia zapraszamy już w sobotę 8 czerwca 2019 na nasz plac piknikowy przy domu kultury.

Zaczynamy zabawę o godzinie 14 00

To będzie już 14. taki piknik na osiedlu Przytór – Łunowo.

Impreza z roku na rok co raz bardziej się rozkręca i powiększa. Oprócz naszego osiedla, już nie tylko mieszkańcy Warszowa, Karsiboru ale też specjalnie na ten festyn przyjeżdżają rodziny z lewobrzeża Świnoujścia. Dołącza do nas również coraz więcej sponsorów, którzy nie oczekując nic w zamian, wspomagają nas w organizacji, bo zwyczajnie podoba im się ta impreza. W tym roku pomógł nam również Zastępca Prezydenta Miasta Paweł Sujka, który nasz piknik polecił dodatkowym sponsorom.

Dzięki wsparciu ich wszystkich możemy przygotować wiele atrakcji, dzieci dostają paczki, goście mają zapewniony darmowy i bardzo dobry poczęstunek (dania z grilla i wszystko co na pikniku powinno być). W tym roku będzie także pieczony dzik.

I jeszcze na koniec wielka prośba, przede wszystkim do mieszkańców naszego osiedla, ale nie tylko. Potrzebujemy pomocy w pakowaniu paczek dla najmłodszych, ustawaniu stołów i namiotów. Wszystkich, którzy chcieliby nam pomóc (panie do paczek, a panowie do stołów i namiotów) prosimy o przyjście w piątek 7 czerwca 2019 r o godzinie 17.00 na plac piknikowy przy filii Miejskiego Domu Kultury w Przytorze – Łunowie. Przyda się każda para rąk.

Zapraszam
Sławomir Nowicki