Wyniki głosowania – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI – Świnoujście
1 LIBERADZKI Bogusław Marian Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 1 809
2 ARŁUKOWICZ Bartosz Adam Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 5 439
3 POLAK Elżbieta Anna Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 120
4 PAHL Witold Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 26
5 RZEPA Jarosław Michał Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 81
6 ANIŚKO Tomasz Witold Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 16
7 DUDAR Ewa Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 34
8 JABŁOŃSKA Elżbieta Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 1 100
9 DUDŹ Katarzyna Zofia Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 13
10 FEDAK Jolanta Beata Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 44
Wyniki głosowania – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ – Świnoujście
1 BRUDZIŃSKI Joachim Stanisław Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 3 818
2 HOC Czesław Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 89
3 RAFALSKA Elżbieta Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 587
4 MATERNA Jerzy Marian Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 52
5 GOLIŃSKA Małgorzata Joanna Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 85
6 JACH Michał Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 34
7 KAMIŃSKI Michał Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 88
8 HATKA Helena Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 23
9 JACYNA-WITT Małgorzata Anna Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 74
10 DAJCZAK Władysław Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 23
Wyniki głosowania – KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA – Świnoujście
1 KUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 569
2 ZAGAŁA Sven Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 81
3 PROKOP-PACZKOWSKA Małgorzata Barbara Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 105
4 WEZGRAJ Jacek Artur Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 27
5 PAPROCKA Katarzyna Petronela Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 70
6 CZYPICKI Wojciech Janusz Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 30
7 DRUBKOWSKA Monika Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 24
8 OLSZEWSKI Łukasz Patryk Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 36
9 KOTULA Katarzyna Agata Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 41
10 ZIÓŁKOWSKI Jakub Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 67
Wyniki głosowania – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY – Świnoujście
1 TUDUJ Krzysztof Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 319
2 CHMIELEWSKI Krzysztof Robert Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 63
3 SZAŁATA Joanna Irena Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 32
4 ŚLUSARCZYK Estera Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 29
5 SZENDEROWICZ Klaudia Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 34
6 WAWRUSZCZAK Iwona Elżbieta Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 14
7 GŁADKOW Jan Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 13
8 PISZCZEK Arkadiusz Andrzej Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 24
9 MAZUR Paweł Przemysław Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 21
10 STATECZNY Adrian Jan Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 32
Wyniki głosowania – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 – Świnoujście
1 TOMCZYK-IWKO Olimpia Joanna Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 204
2 SAJDAK-WASIK Agnieszka Andżelika Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 40
3 KNOP Roman Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 15
4 KOWALCZUK Ryszard Stanisław Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 23
5 GROC Artur Dariusz Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 11
6 ZDÓNEK Natalia Lucyna Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 31
7 PALIJ Tomasz Jacek Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 10
8 DUDOJĆ Mirela Ewa Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 11
9 ROMECKI Stefan Józef Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 11
10 GUZIKOWSKI Jacek Piotr Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 29
Wyniki głosowania – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS – Świnoujście
1 ZIMMERMANN Julia Eliza Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 79
2 BEDNARSKI Sebastian Waldemar Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 27
3 RUSZKOWSKA Adrianna Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 13
4 WIŚNIEWSKI Robert Paweł Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 11
5 WÓJCIK Joanna Katarzyna Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 15
6 ZIEMSKI Michał Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 4
7 GARGUL Anna Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 9
8 SZMYTKOWSKI Michał Paweł Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 2
9 CIEŚLAK Radosław Tomasz Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 6
10 MALISZ Zofia Anna Nr 13 [Gorzów Wielkopolski] 12

Świnoujście – Wyniki wyborów w Świnoujściu