Flota: Łukasz Gądek, Michał Maśniak (61 Patryk Harkot), Michał Stasiak, Marek Hajdukiewicz, Mariusz Helt, Marek Niewiada, Dawid Maziarz, Szymon Rogowski (72 Dominik Kierkiewicz), Grzegorz Skwara, Damian Staniszewski (76 Michał Nowak), Damian Mosiądz (86 Oleksandr Werecun).
Nie grali: Wojciech Zimecki, Radosław Welka, Maciej Nasiadko.

Zorza: Rafał Mazurek, Przemysław Filocha (56 Dawid Hańczak), Mariusz Grzelak, Andrzej Pedrycz, Bartłomiej Łyp, Mateusz Rybka, Piotr Olejnik (51 Michał Dutkowski), Kamil Jarząbek, Tomasz Piotrowski, Dawid Dziewiński, Tomasz Antczak (72 Mateusz Cisek).

Flota: Maziarz (19), Rogowski (30), Stasiak (80).
Zorza: Olejnik (24), Rybka (67).

Sędziowali: Mateusz Łukasiewicz, Dawid Zięba, Krzysztof Świłpa.

Widzów: 250.

Sztab szkoleniowy Zorzy czytał chyba relacje z ostatnich meczów Floty, bowiem goście bardzo chcieli na początku meczu strzelić bramkę. Tym razem jednak się nie udało; obrona Floty była czujna, goście nie byli skuteczni w ataku, ale o wiele bardziej to ostatnie dotyczy gospodarzy. Z czasem coraz bardziej uwidaczniała się większa dojrzałość naszego zespołu. Sytuacje bramkowe zaczęły się w 10 minucie. kiedy pod bramką Zorzy powstało olbrzymie zamieszanie, ale ani Mosiądzowi, ani Skwarze nie udało się wepchnąć piłki do bramki. Trzy minuty później z 16 metra ostro, ale minimalnie niecelnie, strzelił Rogowski. Z kolei pod naszą bramką zrobiło się gorąco w 22, kiedy Gądek odbił strzał Antczaka z bliska, a dobitka Rybki wyszła nad poprzeczkę. Potem jeszcze Stasiak huknął z linii pola karnego pół metra nad poprzeczkę, a później Maziarz, ale Mazurek był dobrze ustawiony. Ze strony Zorzy próbował z wolnego Rybka, ale Gądek nie dał się zaskoczyć. W tej samej minucie zrobiło się jednak 1-0 dla Floty. Szybka kontra rozpoczęta od Niewiady podaniem do Staniszewskiego, który następnie otrzymał wysokie podanie zwrotne od Skwary, wybiegł za plecy obrońców i strzałem pod poprzeczkę nie dał Mazurkowi szans. Dwie minuty później z bliska strzelał Mosiądz, ale bramkarz odbił piłkę.
Druga połowa to już zdecydowana dominacja Floty. Mazurek obronił jeszcze uderzenie Staniszewskiego z narożnika pola karnego, ale 2 minuty później Skwara zagrał długą piłkę do Mosiądza, Mazurek wyszedł przed pole karne, wygrał pojedynek z Damianem, ale poszedł jeszcze dalej aby zapobiec dobitce Rogowskiego. Piłka trafiła jednak do Maziarza, który długim przerzutem podał ją Staniszewskiemu. Ten przymierzył się do pustej bramki, ale Mazurek zdążył już wrócić i odbił piłkę, lecz trafiła ona do Mosiądza, który strzałem przy lewym słupku zdobył drugiego gola. Potem dobrzański bramkarz obronił uderzenie Skwary, ale wypuścił piłkę a Mosiądz nie trafił w bramkę. Trzeciego gola zdobył ponownie Staniszewski w sytuacji sam na sam, po odebraniu długiego podania od Skwary. Później jeszcze Gądek ubiegł Antczaka, Mazurek wygrał sam na sam z biegnącym Mosiądzem, Grzelak i Skwara trafili w słupki.
Spotkanie zostało poprzedzone minutą ciszy dla Krzysztofa Ślusarza i Henryka Waliłki.

Gmina Miasto Świnoujście + FLOTA Świnoujście = WSPÓLNA SPRAWA

Dziękujemy i zapraszamy na kolejne mecze drużyn FLOTY Świnoujście w sezonie 2019

Dziękujemy i korzystając z okazji chcielibyśmy również serdecznie zaprosić na mecze ligowe jak i turniejowe oraz do dopingowania naszych wychowanków trenujących i grających we FLOCIE Świnoujście.
Motto NASZEGO Klubu:
“Od ŻAKA do SENIORA – sport to zdrowie i szacunek do przeciwnika. Gra w piłkę nożną łączy, a nie dzieli”.