Mikołajkowa kropla krwi i prezenty dla „Wesołej Chatki”

Każda kropla krwi jest na wagę złota, dlatego chcą pomagać innym i dzielić się tym, co najcenniejsze. Członkowie i sympatycy Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK działającego przy Urzędzie Marszałkowskim kolejny raz organizują akcję z okazji mikołajek.

Wspólne oddawanie krwi odbędzie się w piątek, 7 grudnia 2018 r. o godzinie 7.30 w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie.

– Każda kropla krwi jest na wagę złota, dlatego promujemy ideę honorowego krwiodawstwa. To już trzecia taka akcja z okazji mikołajek organizowana przez klub działający przy Urzędzie Marszałkowskim – mówi wicemarszałek województwa Jarosław Rzepa, który będzie uczestniczył we wspólnym oddawaniu krwi.

Swój udział w akcji zapowiedziało 18 członków urzędowego klubu.

Dziś, w czwartek, 6 grudnia 2018 r. z okazji mikołajek wicemarszałek Jarosław Rzepa przekaże choinkę, słodycze i kosmetyki, o które prosili podopieczni „Wesołej Chatki”. To placówka wsparcia dziennego Polskiego Czerwonego Krzyża w Szczecinie.

Klub przy Urzędzie Marszałkowskim został powołany w październiku 2016 r. i działa jako jednostka Zachodniopomorskiego Oddziału Okręgowego Polskiego Czerwonego Krzyża. Obecnie liczy 36 członków

Mikołajkowa kropla krwi

Piątek, 7 grudnia 2018 r., godz. 7.30

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie

aleja Wojska Polskiego 80/82, Szczecin