Ośrodek Sportu i Rekreacji „Wyspiarz” rozpoczyna zapisy do II Świnoujskiego BIEGU WYSPIARZA! START i META w dniu 7 października 2018 r. na Stadionie Miejskim przy ul. Matejki 22.

Dzięki temu, że Projekt dofinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg VA Meklemburgia – Pomorze Przednie/Brandenburgia/Polska w Euroregionie Pomerania, uczestników nagrodzimy wieloma pamiątkami. Współorganizatorem projektu jest HSG UNI Greisfwald e.V. Partnerem – 8 FOW.

Zapraszam do zapisów przez stronę: www.maratonczykpomiarczasu.pl/bieg-wyspiarza.

Ustalono wpisowe dla biegaczy i kijkarzy na 30 zł od osoby w wieku 20-65lat oraz 15 zł dla uczestników w wieku 13-20 lat oraz powyżej 65lat. Zapisy do dnia 03.10.2018 r.!

Przewidujemy uczestnictwo biegaczy w ilości: do 400 osób, kijkarzy do 100 osób, Biegu Małego Wyspiarza do 150 dzieci.

W tym roku również proponujemy Bieg Wyspiarza na dystansie 10km oraz Marsz Nordic Walking Wyspiarza na dystansie 7 km. Przedszkolaki, dzieci i młodzież szkolna w Biegach Małego Wyspiarza na Stadionie Miejskim odpowiednio wiekowo, zmierzą się na dystansach: 100m, 250m, 400m, 800m i 1200m.

Wszyscy uczestnicy otrzymają worki sportowe, koszulki okolicznościowe i wyjątkowe medale! Najlepszym zawodnikom w kategoriach regulaminowych wręczymy puchary.

Wśród wszystkich uczestników Biegu rozlosujemy bony zakupowe o wartości 100 zł do sklepu sportowego Decathlon. Dzieci i młodzież otrzyma koszulki okolicznościowe, wyjątkowe medale i upominki.

Wszystkich tradycyjnie ugościmy poczęstunkiem

Więcej informacji na stronie www.osir.swinoujscie.pl FB/osir.wyspiarz oraz www.maratonczykpomiarczasu.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAM

Dyrektor Anna Kryszan