Ferie Zimowe na Sportowo z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji „Wyspiarz”
(siatkówka dziewcząt i chłopców, koszykówka, tenis stołowy, badminton, tenis ziemny, piłka nożna, lekkoatletyka)
Propozycje zajęć i zawodów rekreacyjno-sportowych w hali sportowej OSiR

1 Tydzień

01.2018r. (poniedziałek)
godz. 10 – 11:30 siatkówka dziewcząt, zajęcie otwarte – A. Mikołajczak / hala OSiR
godz. 11:30 – 13:00 koszykówka chłopców, zajęcia otwarte – Rafał Maraszek / hala OSiR
godz. 13:00 – 15:00 tenis stołowy, zajęcia otwarte – Mirosław Weremiuk / hala OSiR

01.2018r. (wtorek)
godz. 10:00 – 11:30 koszykówka chłopców, zajęcia otwarte – Rafał Maraszek / hala OSiR
godz. 12:00 – 15:00 HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ – szkoła podstawowa ; klasy I/II i młodsi, składy zespołów ; czteroosobowe (1 + 3), Wojciech Kramarz / Mirosław Matusz / hala OSiR

01.2018r. (środa)
godz. 10 – 11:30 siatkówka dziewcząt, zajęcie otwarte – A. Mikołajczak / hala OSiR
godz. 12:00 – 15:00 HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ – szkoła podstawowa ; klasy III/IV i młodsi , składy zespołów ; czteroosobowe (1 + 3), Wojciech Kramarz / Mirosław Matusz / hala OSiR
godz. 16:30 – 18:00 koszykówka chłopców, zajęcia otwarte – Rafał Maraszek / hala OSiR

01.2018r. (czwartek)
godz. 10:00 – 11:30 koszykówka chłopców, zajęcia otwarte – Rafał Maraszek / hala OSiR
godz. 12:00 – 15:00 HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ – szkoła podstawowa ; klasy V/IVI i młodsi, składy zespołów ; czteroosobowe (1 + 3), Wojciech Kramarz / Mirosław Matusz / hala OSiR

godz. 16:30 – 18:30 OTWARTY TURNIEJ MINI SIATKÓWKI – „dwójki” DZIEWCZĄT i CHŁOPCÓW, rocznik 2005 i młodsze / A. Mikołajczak i K. Dobek, Mirosław Matusz / hala OSiR

01.2018r. (piątek)
godz. 12:00 – 14:30 TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO, gry singlowe, osobno dziewczęta i chłopcy w dwóch kat. SP: 2007 oraz 2005 i młodsi / Mirosław Weremiuk , Mirosław Matusz / hala OSiR

Zgłoszenia i zapisy do wszystkich turniejów – w dniu zawodów, 15 minut przed rozpoczęciem gier (dodatkowe informacje; Mirosław Matusz tel. 537 500 889 / www.osir.swinoujscie.pl)

2 TYDZIEŃ

01.2018r. (poniedziałek)
godz. 10 – 11:30 siatkówka dziewcząt, zajęcie otwarte – A. Mikołajczak / hala OSiR
godz. 11:30 – 13:00 koszykówka chłopców, zajęcia otwarte – Rafał Maraszek / hala OSiR
godz. 13:00 – 15:00 tenis stołowy, zajęcia otwarte – Mirosław Weremiuk / hala OSiR

01.2018r. (wtorek)
godz. 10:00 – 11:30 koszykówka chłopców , zajęcia otwarte – Rafał Maraszek / hala OSiR
godz. 12:00 – 14:00 badminton , zajęcia otwarte – Mirosław Matusz / hala OSiR

01.2018r. (środa)
godz. 10 – 11:30 siatkówka dziewcząt, zajęcie otwarte – A. Mikołajczak / hala OSiR
godz. 12:00 – 14:30 TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO, gry singlowe, osobno dziewczęta i chłopcy w dwóch kat. 2001 oraz 2003 i młodsi / Mirosław Weremiuk / hala OSiR

01.2018r. (czwartek)
godz. 10:00 – 11:30 koszykówka chłopców , zajęcia otwarte – Rafał Maraszek / hala OSiR
godz. 12:00 – 14:30 OTWARTY TURNIEJ MINI SIATKÓWKI – „trójki” DZIEWCZĄT, rocznik 2005 i młodsze / hala OSiR

01.2018r. (piątek)
godz. 10:00 – 13:00 TURNIEJ KOSZYKÓWKI w formule „ 3 x 3” dla chłopców i dziewcząt w dwóch kat. wiekowych; 2005 i młodsi (SP) i 2002 młodsi (GP) – Rafał Maraszek / hala OSiR
godz. 13:00 – 15:00 badminton , zajęcia otwarte – Mirosław Matusz / hala OSiR

Sala Sportowa SP1, ul. Witosa 12 – zajęcia siatkówki chłopców prowadzi trener Krzysztof Dobek

22.01.2018 r. (poniedziałek) – godz. 11:00 – 14:00
24.01.2018 r. (środa) – godz. 11:00 – 14:00

Hala Sportowa, ul. Norweska 12 (Świnoujście – Warszów) – zajęcia lekkoatletyczne prowadzi trener Adam Wielechowski

15.01.2018 r. (poniedziałek) godz. 9:00 – 11:00
18.01.2018 r. (czwartek) godz. 9:00 – 11:00
22.01.2018 r. (poniedziałek godz. 9:00 – 11:00
25.01.2018 r. (czwartek) godz. 9:00 – 11:00

Hala Tenisowa, ul. Matejki 17a – zajęcia tenisowe dla dzieci do lat 12 prowadzi Jan Dudziak

16.01.2018 r. (wtorek) godz. 9:00 – 11:00
19.01.2018 r. (piątek) godz. 9:00 – 11:00
23.01.2018 r. (wtorek) godz. 9:00 – 11:00
26.01.2018 r. (piątek) godz. 9:00 – 11:00

Pływalnia Kryta, ul. Żeromskiego 53 – bilet ulgowy dla dzieci i młodzieży szkolnej 4 zł/godz. w dniach 13.01 – 28.01.2018 r. w godz. 7:00 – 22:00

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Obszar załączników