W trosce o Twój kręgosłup zapraszamy serdecznie na nasze pierwsze warsztaty Zdrowego Kręgosłupa.

Kto na codzień walczy z bólami odcinka lędźwiowego, szyi, rwą kulszową, czy innymi problemami kręgosłupa, ten doskonale wie jak towarzyszący ból może uprzykrzyć życie. Nasze warsztaty pokażą Ci jak zapobiegać, jak niwelować, oraz jak minimalizować uboczne skutki schorzeń kręgosłupa.

Na warsztatach wytłumaczymy jak powinien zachowywać się zdrowy kręgosłup, jak przywrócić podstawowe wzorce ruchowe by unikac wad postawy. Pokażemy najlepsze ćwiczenia terapeutyczne pod kątem konkretnych przypadłości, z którymi borykacie się na codzień oraz udzielimy cennych wskazówek jak unikać przeciążeń, jak funkcjonować świadomie na codzień, aby zapobiegać problemom kręgosłupa. Kończąc warsztaty wprowadzimy wszystkie przekazane informacje w życie i poprowadzimy pokazowe zajęcia Zdrowego Kręgosłupa, które na codzień odbywają się w Studio Fitness FORMA.

Kiedy :
Warsztaty odbędą w niedzielę 12 listopada 2017 o godzinie 17:00

Gdzie :
Warsztaty będą miały miejsce w Studio Fitness FORMA znajdującym się w hotelu WEST BALTIC Wellness & Spa przy ulicy Żeromskiego 22 w Świnoujściu.

Uczestnicy :
Warsztaty skierowane są dla każdego, kto jest świadomy jak ważnym jest dla naszej wieloletniej sprawności posiadanie zdrowego kręgosłupa. Wiek , płeć nie ma znaczenia. Każdy kto posiada kręgosłup winien uczestniczyć w warsztatach 🙂

Prowadzący :
Mateusz Wyszyński – fizjoterapeuta. Od 4 lat zajmuje się terapią w ortopedii i sporcie. Specjalizuje się w terapii manualnej tkanek miękkich.

Sylwia Korcz – certyfikowany trener Zdrowego Kręgosłupa, instruktor Pilates, trener personalny

Koszt : jedyne 39 zł za osobę

Zapisy :