Strona główna » VII Bieg Leśnika

VII Bieg Leśnika

W ciepłe , słoneczne południe 17 września , przeprowadzona została VII edycja Biegu Leśnika zaliczanego do klasyfikacji Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging . Trasa wiodła duktami leśnymi na Wydrzanach – 2 pętle po około 4,5 km . Jedną pętlę przebiegły dwie zawodniczki – Joanna Ignaciuk ( 25.14 ) i Joanna Szafrańska ( 26.01 ) . Na całym dystansie ( niespełna 9 km ) najszybszym okazał się , dominujący ostatnio na świnoujskich trasach biegowych , Remigiusz Joppek , który pokonał Macieja Gołębiowskiego i Rafała Bzdawkę. Wśród pań zwyciężyła Karolina Romańska przed Moniką Murawską i Dominiką Duszkiewicz .