Strona główna » XVI Bałtycka”15”

XVI Bałtycka”15”

W warunkach przedwiosennej pogody przeprowadzona została w niedzielne południe 19 lutego XVI edycja Bałtyckiej „15”,zaliczanej do klasyfikacji Międzynarodowej Ligii Biegowej Klubu Biegacza Jogging.

Trasa wiodła promenadą od pływalni do ul.Chrobrego i z powrotem do pływalni,dalej do molo w Heringsdorfie i powrót do pływalni (15km).

Najszybciej przebiegł ją w doskonałym czasie(56.04)Kamil Stępień,pokonując Roberta Derdę i Marcina Chwieja.Wśród pań zwyciężyła Wioletta Murawska.

Trasę krótszą(10km) pokonało troje biegaczy—Agnieszka Drzewiecka i Radek Poteralski(oboje w czasie 1.02.04) i Karol Witkowski-1.46.46(nordic walking).

Waldemar Pyzik—————-1.35.58

Bieg sędziowała Agnieszka Stój(na starcie/mecie)oraz Samanta i Sandro(na półmetku).Obsługę foto sprawowała Karolina Wojdat i Rafał(na starcie/mecie) i Sandro (na półmetku).Zawody obserwowali-Janusz Walkowiak,Ryszard Pilz,Jerzy Manduk oraz Ania Siedlaczek.