Strona główna » Dołącz do SZLACHETNEJ PACZKI

Dołącz do SZLACHETNEJ PACZKI

by Świnoujście w sieci

Dołącz do SZLACHETNEJ PACZKI i zdobądź cenne doświadczenie!

Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, planowanie i dobra organizacja pracy, a także doświadczenie w obszarze PR czy logistyki – chcesz zdobyć kompetencje cenne na rynku pracy? Zostań SuperW, czyli wolontariuszem SZLACHETNEJ PACZKI! Twoja praca przełoży się nie tylko na Twój rozwój i poznanie nowych ludzi ale, także pomoc ubogim.

Zadania SuperW:
-ZMIANA ŻYCIA POTRZEBUJĄCYCH: jako wolontariusz Paczki spotkasz się z rodzinami żyjącymi w biedzie. Podejmiesz decyzję, dla których z nich włączenie do projektu będzie szansą na zmianę.
-TWORZENIE NIEZWYKŁYCH HISTORII: połączysz rodziny w potrzebie z Darczyńcami, którzy przygotują dla nich pomoc. Będziesz świadkiem niezwykłych spotkań, wzruszeń i przemian.
-ORGANIZACJA EVENTÓW razem z innymi SuperW zorganizujesz Finał ogólnopolskiego projektu pomocowego.
-EWALUACJA: będziesz współtworzyć podsumowanie projektu, które pozwoli doskonalić Paczkę .
Co Ci gwarantujemy:
-WAŻNE KOMPETENCJE SPOŁECZNO-BIZNESOWE: zarządzanie sobą w czasie, praca w grupie, wielozadaniowość, rozwój w wybranej przez Ciebie dziedzinie – od PR po logistykę.
-SAMOROZWÓJ: nowe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne − jeden z istotnych czynników sukcesu na rynku pracy. Rozwijasz się tu i teraz, ale zdobyte doświadczenie procentuje w przyszłości.
-SIEĆ KONTAKTÓW: będziesz mieć dostęp do osób, z którymi na co dzień nie miałbyś okazji się spotkać − od artystów, przez urzędników, po lokalnych biznesmenów.
-NIEZWYKŁE PRZEŻYCIA: ogólnopolskie wydarzenia z udziałem setek SuperW, motywujące szkolenia, pełen emocji Finał − gwarantujemy, że Paczka to niesamowite przeżycia, które zostają
w sercu na długo!
-RADOŚĆ Z MĄDREJ POMOCY, gdy zdasz sobie sprawę, że dzięki Tobie zmienia się czyjeś życie.
-Ideały są dla Ciebie ważne i pragniesz zmieniać świat.
-Potrafisz współpracować z innymi – jesteś otwarty na drugiego człowieka, umiesz przyjmować informację zwrotną.
-Masz motywację do rozwoju i chcesz podjąć wysiłek – jesteś gotowy, by intensywnie pracować.
-Identyfikujesz się z wartościami Stowarzyszenia WIOSNA i przyjmujesz zasady naszych projektów
w całości.
-Odpowiedzialnie podchodzisz do swoich obowiązków, jesteś skoncentrowany na celu.
-Masz skończone 18 lat.

Kandydaci mogą zgłaszać się do 15 października, ale kolejność zgłoszeń też będzie miała znaczenie (liczba miejsc w całej Polsce jest ograniczona).

Fit Babcia robi formę

eswinoujscie w Google News - obserwuj nas - Świnoujście w sieci