Strona główna » Sparingi Prawobrzeża Świnoujście

Sparingi Prawobrzeża Świnoujście

by Świnoujście w sieci

W pierwszym sobotnim wyjazdowym meczu towarzyskim świnoujscy piłkarze “Prawobrzeża” zmierzyli się z IV ligowym Gryfem Kamień Pomorski. Rywal z zdecydowanie wyższej ligi wygrał z amatorami ze Świnoujścia 6:1.

Do połowy gospodarze wygrywali 2:0. W drugim niedzielnym sparingu świnoujscy piłkarze podejmowali na własnym boisku na Warszowie drużynę A-klasowego Zalewu Stepnica. Świnoujścianie wygrali to spotkanie 5:4 strzelając decydujące bramki w ostatnich minutach pokazując że w piłce gra się do ostatniej minuty.

Przed sobotnio-niedzielnymi sparingami juniorzy “Marinus-Prawobrzeża” w piątkowe popołudnie pewnie pokonali 3:0 rówieśników z Korony Stuchowo. Mecz odbył się na boisku przy ul. Białoruskiej.

Sponsorem Głównym jest firma Polskie LNG S.A.
Sponsorzy- Terminal Promowy Świnoujście Sp. z o.o., Langart Dariusz Dendor, Marinus Sp. z o.o. McDonald’s Świnoujście