W hali sportowej przy ulicy Witosa 12 wystąpią najlepsi zawodnicy z kraju i zagranicy!

Na żywo będziemy mogli ją obejrzeć także w internecie w jakości HD.

– Nazwa tegorocznej edycji to New Age. Rok temu nazwa brzmiała „Time of change”. Nie bez przyczyny. Do tej pory turniej przebiegał na zasadach grapplingu. Obecnie będą to zmodyfikowane zasady brazylijskiego jiu jitsu. Walki będą trwały krócej, bo sześć minut – mówi Łukasz Winiarski, prezes Berserkers Team Świnoujście, organizator zawodów.

RAGNAROK-swinoujscie-3013

Walczyć będą najlepsi grapplerzy na świecie. Dość wspomnieć, że w poprzednim roku na matach w hali ZSO przy ul. Witosa w Świnoujściu w akcji mogliśmy zobaczyć Marcina Helda (wygrał w kategorii do 77 kg), który dzisiaj robi furorę na galach MMA federacji Bellator oraz Marcin Bandel, który walczy dla najlepszej organizacji MMA na świecie – UFC. Oprócz nich w Świnoujściu walczyli także inni świetni grapplerzy, m.in. Piotr Podstawczuk, Jędrzej Loska, Maciej Kozak, Maciej Polok, Oskar Piechota, Karol Dzieniszewski, Tomasz Michałowski, czy Maks Wiśniewski.

Po raz pierwszy będziemy gościć członków drużyn narodowych w grapplingu z Włoch i Francji!

Na piątym Ragnaroku zawodnicy będą walczyć w czterech kategoriach: NO GI do 71 kg i 84 kg oraz GI do 77 kg i do 92 kg. W każdej kategorii wystąpi po ośmiu zawodników. W Świnoujściu zapowiada się prawdziwa, grapplingowa uczta! Więcej informacji na www.facebook.com/RagnarokGrappling !

Zobacz jak było w zeszłym roku
http://www.eswinoujscie.pl/ragnarok-iv-tak-bylo-zobacz-zdjecia/