W sobotnie południe przeciwnikiem młodzieżowców z „Prawobrzeża” była drużyna OKS Goleniów. Mecz zaprzyjaźnionych klubów zakończył się wynikiem 3:3. Natomiast w niedzielę młodzi piłkarze zmierzyła się z drużyną „Vinety” Wolin.

Tym razem przeciwnik okazał się zbyt silny i mecz zakończył się wynikiem 0:3. Trener Łukasz Kupczyk po pracowitym weekendzie powiedział: „po sobotnim meczu z OKS Goleniów byłem bardzo nie zadowolony z naszej gry ponieważ praktycznie sami sobie strzelaliśmy bramki i to przez nasze błędy wynik był jaki był . Jednak po meczu z „Vinetą” mam dużą satysfakcję z tego jak chłopaki się zaprezentowali. Mimo że dzień wcześniej chłopcy mieli już po 90 minut w nogach dzisiaj wyszli i walczyli i każdy z nich zaprezentował się bardzo fajnie a co najważniejsze ambitnie i pokazując charakter.

Powoli krystalizuję się kadra na przyszły sezon . Udało się wybrać chłopców którzy wiedzą czego chcą i po co trenują”. Start rozgrywek młodzieżowych zaplanowano już pod koniec sierpnia. Wkrótce klub „Prawobrzeże” organizuje obóz dochodzeniowy, gdzie zajęcia będą odbywać się dwa razy dziennie, przeplatane meczami sparingowymi m.in z z „Gavią” Choszczno oraz „Polonią” Bytom.

Sponsor Główny- Polskie LNG S.A., Sponsor- Terminal Promowy Świnoujście Sp. z o.o.


Uczniowski Klub Sportowy „PRAWOBRZEŻE” Świnoujście