Świnoujscy policjanci po raz kolejny zwracają się o pomoc w poszukiwaniu zaginionego 49-letniego MIROSŁAWA POWAŻA. Prowadzone do tej pory poszukiwania nie przyniosły rezultatów.

Mężczyzna ostatni raz widziany był w poniedziałek 23 maja 2014 r. około godziny 17.40, kiedy wyjechał rowerem z miejsca zamieszkania. Do chwili obecnej nie powrócił do domu, ani nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost – 170 cm, szczupła budowa ciała, włosy siwe krótkie, oczy niebieskie, znak szczególny: tatuaż z wizerunkiem jaskółki na przedramieniu po prawej stronie.

W chwili zaginięcia mężczyzna ubrany był w koszulkę koloru żółtego z nieznanym wizerunkiem z przodu (brak bliższych danych), spodnie koloru ciemnego typu dżinsy, buty sportowe koloru biało-kremowego, na głowie miał czapkę z daszkiem w kolorze khaki.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które od chwili zaginięcia widziały Mirosława Poważa lub też posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu. Osoby te proszone są o pilny kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Świnoujściu pod numerem 91-32-67-541 lub numery alarmowe najbliższej jednostki Policji-997, 112.

Oficer prasowy KMP w Świnoujściu

asp. Beata Olszewska