Strona główna » 0:3 z wiceliderem

0:3 z wiceliderem

Piłkarze Floty Świnoujście przegrali dziś w Bełchatowie z wiceliderem GKS 0:3 w meczu 32. kolejki I ligi.

Faworytem byli gospodarze, ale dobrze ustawieni Wyspiarze do 29 minuty nie pozwalali rywalom na stworzenie zagrożenia pod swoją bramką. Wtedy jednak błąd przy podaniu do Michała Stasiaka popełnił bramkarz Floty Darko Brljak. Piłkę przejął Bartłomiej Bartosiak i strzałem w długi róg pokonał golkipera Wyspiarzy.

Cztery minuty później było już niestety 2:0. Mateusz Mak po rajdzie prawą stroną dośrodkował, a Bartosiak uprzedził obrońców Floty i strzałem po ziemi przy słupku podwyższył na 2:0.

W doliczonym czasie gry wynik na 3:0 ustalił Łukasz Wroński, który po kontrze strzelił, a piłka po rykoszecie zaskoczyła Brljaka.

GKS Bełchatów – Flota Świnoujście 3:0 (2:0)
Bramki: Bartosiak 2 (29, 33), Wroński (90)
Flota: Brljak – Mokwa, Stasiak, Zalepa, Jasiński (69 Pułka) – Śpiączka, Niewiada, Opałacz, Bodziony, Olszar (83 Hosek) – Kolendowicz (61